E-kartki, czyli połączenie tradycji z nowoczesnością

bolesawiec-715484_640W dobie Internetu coraz więcej ludzi korzysta z elektronicznych zdobyczy, zapominając o stosowanych niegdyś, tradycyjnych rozwiązaniach. Dlatego też wiele osób z różnych okazji woli złożyć życzenia wysyłając komuś sms lub e-mail niż za pośrednictwem tradycyjnej kartki pocztowej. Tymczasem można połączyć tradycję z nowoczesnością i wysłać e-kartki.

Są to kartki elektroniczne, które powstały z myślą o tym, by wprowadzić zwyczaj wysyłania kartek w XXI wiek. Na stronie internetowej z e-kartkami można wybrać jedną na daną okazję spośród wielu kolorowych i różnorodnych propozycji. Po kliknięciu na nią nadawca może ją wypełnić i zaadresować online. W tym celu przygotowano odpowiednie pola do uzupełnienia. Najważniejsze z nich to te przeznaczone na adresy e-mail nadawcy i odbiorcy oraz na ich imiona lub pseudonimy. Nadawca ma także miejsce na wpisanie daty wysłania oraz dowolnej treści na kartce. Ciekawym pomysłem jest także możliwość wybrania znaczka spośród umieszczonych na stronie zabawnych propozycji. Wreszcie nadawca może ustawić kolorowe tło i zobaczyć swoją kartkę na podglądzie, a następnie wysłać ją adresatowi.

E-kartki zostały podzielone na kilka kategorii ze względu na okazje, z jakich są wysyłane. Pierwsza kategoria przeznaczona jest dla tych, którzy chcą wyrazić swoje uczucia ukochanej osobie. Druga to życzenia na początek dnia lub na dobranoc. Kartki z pierwszych dwóch kategorii mogą być wysyłane praktycznie codziennie. Pozostałe kategorie dotyczą natomiast bardziej konkretnych okazji, takich jak: imieniny, urodziny, Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Ojca, Wielkanoc, Boże Narodzenie, walentynki, a nawet Halloween. W przyszłości oferta e-kartek ma być jeszcze bogatsza.