Depilacja intymna mężczyzn?

eye-191623_640Jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu nikt nie wpadłby na to (a wręcz ośmieszyłby osobę, która by się do tego przyznała), że mężczyzna może skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego w celu poddania się depilacji. Tymczasem okazuje się, że w ostatnich czasach coraz większa liczba panów poddaje się takim zabiegom.

Depilacja intymna u mężczyzn wykonywana jest z tych samych powodów, co u kobiet – chodzi o estetykę oraz higienę. Coraz więcej mężczyzn po prostu dba o siebie – kiedyś modny był pełny zarost, a niektórzy mężczyźni nawet specjalnie golili swoje klatki piersiowe, przekonani o tym, iż zapewni im to bujniejszy zarost, którym mogliby się pochwalić. W dzisiejszych czasach jednak najważniejsza zaczyna być higiena, a przyznać trzeba, że w sytuacjach, kiedy mężczyzna charakteryzuje się naprawdę intensywnym owłosieniem, poczucie czystości i świeżości jest trudne do osiągnięcia. Salon EasyWaxing, oprócz różnych metod depilacji dla kobiet, oferuje również depilację mężczyzn – dzięki depilacji łatwiej jest utrzymać przyjemny zapach ciała (ponieważ często nieprzyjemna woń potu wnika do włosów), jego czystość, a skóra jest nie tylko gładsza, ale przede wszystkim zdrowsza. Efekt estetyczny również jest dobrym powodem poddawania się depilacji intymnej – coraz więcej pań przyznaje, że bardziej od owłosionego ciała partnera, podoba im się to gładsze.

Jeśli więc szukamy miejsca oferującego depilację intymną mężczyzn w Warszawie, pracownicy wyżej wspomnianego salonu, dzięki wydepilowaniu setek Panów, doskonale rozumieją różnicę między damską a męską depilacją, przez co zawsze wybierają najbardziej odpowiednie metody depilacji indywidualnie do potrzeb swoich klientów przy zaznaczeniu, że depilacja woskiem miękkim bądź woskami twardymi Lycon jest najskuteczniejsza oraz najczęściej przez nich polecana. Mając świadomość tego, że depilacja woskiem brzmi strasznie, zapewniają jednak, że nie jest ona uciążliwa lub trudna do wytrzymania, a z czasem przestaje się zwracać uwagę na krótkotrwałą bolesność. Minął już więc ten czas, kiedy depilacji poddawali się tylko sportowcy – teraz depilacja to nie tak wielki temat tabu.